Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Tuchorza

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl(Tuchorza + 16 km)

250 000 zł1 064 m² 234,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę o numerze 219/25, zlokalizowaną w Nowym Tomyślu. Nieruchomość o powierzchni 1064 m to świetna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Sworzyce

Sworzyce(Tuchorza + 17 km)

520 000 zł222,78 m² 2 334,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 278 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego. Lokalizacja: sworzyce, gmina Grodzisk Wielkopolski specyfikacja: nr ewidencyjny działek: 117,118 Powierzchnia całkowita: 1278.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Stary Folwark

Stary Folwark(Tuchorza + 24 km)

125 000 zł2 700 m² 46,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku ziemi w spokojnej okolicy, gdzie natura zachwyca, a od zgiełku dzieli Cię zaledwie kilka minut? Ta oferta jest dla Ciebie! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna z linią brzegową, ul. Leśna

Nowe Kramsko(Tuchorza + 20 km)

90 000 zł578,50 m² 155,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zawsze marzyłeś o własnym miejscu nad jeziorem w pierwszej linii brzegowej, ale nie potrzebujesz trzech tysięcy metrów terenu? Ta oferta jest dla Ciebie. Oferujemy możliwość zakupu udziału.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa ogrodzona Grodzisk Wielkopolski

Grodzisk Wielkopolski(Tuchorza + 23 km)

1 450 000 zł8 000 m² 181,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Urokliwe Siedlisko na obrzeżach Grodziska Wielkopolskiego Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość położona na przedmieściach miasta Grodzisk Wielkopolski klimatyczne siedlisko z zabudowaniami na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Plac Dworcowy

Zbąszynek(Tuchorza + 17 km)

15,42 zł/m²77,82 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokale o łącznej powierzchni 77,82 m2 usytuowane w budynku peronowym dworca w Zbąszynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Zbożowa

Stary Tomyśl(Tuchorza + 19 km)

650 000 zł136 m² 4 779,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom na dużej działce wybudujemy go specjalnie dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego, który powstanie na Twoje zamówienie w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Ostrzyce

Ostrzyce(Tuchorza + 25 km)

995 000 zł99 100 m² 10,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż prezentujemy nieruchomość gruntową o pow. 99.100 m (9.91 ha), zabudowaną budynkiem parterowym magazynowo-produkcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Powodowo

Powodowo(Tuchorza + 8 km)

590 000 zł110 m² 5 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Idealny dom dla rodzin lub jako inwestycja na domy pracownicze! Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący, 1 piętrowy o pow. 110 m2 w Powodowie, 3 km od Miasta Wolsztyn. Dom mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Tuchorza

Tuchorza,wielkopolskie

369 000 zł145 m² 2 544,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 465 m²

Szukasz ucieczki od miejskiego zgiełku? Mamy coś wyjątkowego! Na sprzedaż siedlisko w sielankowym przysiółku Tuchorzyniec (nowa Tuchorza, gm. Siedlec, pow. wolsztyński) idealne miejsce dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Polna

Tuchorza,wielkopolskie

115 000 zł1 274 m² 90,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki w Tuchorzy, gm. Siedlec. Działka położona przy ul. Polnej, o powierzchni 1274m2 posiada dostęp bezpośrednio do asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Polna

Tuchorza,wielkopolskie

109 000 zł1 274 m² 85,56 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij